My w mediach - Pompbet - największe pompy do betonu, beton towarowy
Największe w Europie pompy do betonu Największe w Europie pompy do betonu

POMPBET TO NAJWIĘKSZA POLSKA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ ŚWIADCZENIEM USŁUG POMPOWANIA BETONU


Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego zrealizowanego przez telewizję TVN. Przedstawiony odcinek "Wagi Ciężkiej" opowiada o najdłuższej ówcześnie pompie do betonu w Polsce. Od nakręcenia materiału park maszynowy firmy POMPBET wzbogacił się o sprzęt najnowszej generacji. W programie udział wziął właściciel Dariusz Strębski oraz operator pompy.


Poniższe materiały prasowe i filmowe świadczą o tym, iż firma POMPBET jest liderem w branży pompowania betonu przy użyciu pomp o najdłuższych wysięgnikach.


Część I                                                                                             Część II


Film z Gali z okazji prezentacji najdłuższej na świecie seryjnie produkowanej pompy do betonu Zoomlion CIFA K80H CARBOTECH 7RRZ zabudowanej na podwoziu Mercedes Benz typu ACTROS 7561. Marzec 2014 rok.

Zdjęcia z Gali z okazji prezentacji najdłuższej na świecie seryjnie produkowanej pompy do betonu Zoomlion CIFA K80H CARBOTECH 7RRZ zabudowanej na podwoziu Mercedes Benz typu ACTROS 7561. Marzec 2014 rok.

Zdjęcia z prezentacji pompy Sermac 6RZ 65. Styczeń 2009 rok.

Bal z udziałem przedstawicieli włoskiej firmy Sermac i największych w Polsce firm z sektora produkcji betonu oraz firm budowlanych.

Telefon numer Telefon